“مرشد” رستورانی که نمک‌گیرتان می‌کند

یک رستوران باید ویژگی‌های مثبت زیادی داشته باشد تا بعد از جابجایی و عوض شدن آدرسش به دنبال آدرس جدید آن باشید. ممکن است بارها در گوگل سرچ کنید: آدرس جدید رستوران مرشد؟unnamed file - “مرشد” رستورانی که نمک‌گیرتان می‌کند

و یا در اینستاگرام هشتگ‌ #رستوران- مرشد را بالا و پایین کنید بلکه نشانی از آدرس جدید آن بیابید.

unnamed file - “مرشد” رستورانی که نمک‌گیرتان می‌کند

حتی ممکن است در قسمت جستجوی فوراسکوئر نیز نام مرشد را تایپ کنید بلکه از بین عکس‌ها و نظراتی که کاربران از این رستوران منتشر کرده‌اند مکان جدیدش برایتان آشکار شود.

1024x397 - “مرشد” رستورانی که نمک‌گیرتان می‌کند

دو سال پیش بود که برای اولین بار به این رستوران رفتم. حتی فکرش را هم نمی‌کردم که در خیابان شریعتی در یکی از کوچه‌های پرت با بافتی قدیمی، رستورانی کوچک و نقلی باشد که اینچنین نمک‌گیرمان کند.

دیوارهای کاهگلی، پنجره‌های رنگارنگ، ظروف مسی و… در نگاه اول فضایی چشم‌نواز و زیبا را در برابرتان به تصویر می‌کشد.

روی هر میزی یک ظرف مسی وارمر دار بود که روغن حیوانی در آن حال گرم شدن بود. عطر روغن حیوانی پیچیده در فضا باعث می‌شود اشتهایتان چند برابر شود و برای یک روز هم که شده بیخیال چربی و کلسترول‌تان شوید.91877945 LwL9QaHzT4hIDUiotTwSojOa0Iw fz4SYwxO8uUKxyM 885x1024 - “مرشد” رستورانی که نمک‌گیرتان می‌کند

با نان تافتون تازه از تنور بیرون آمده و سبزی به استقبال‌تان می آیند و منوی رستوران را که در داخل کتابی چوبی است روی میزتان می گذارند. غذاها کاملا نمایانگر یک رستوران سنتی ایرانی است. کباب کوبیده مخصوص، کباب سلطانی، کباب شتر و جوجه کباب (سینه) از پرطرفدارترین غذاهای مرشد است که امتحان آن ها را به شما توصیه می‌کنم. قیمت غذاها چندان گران نیست و می‌توان گفت در برابر کیفیتی که دارد منطقی به نظر می‌رسد.

مرشد از اولین رستوران‌هایی است که سرو غذا در سینی (مجمع) را باب کرد. سینی را در اندازه‌های مختلف می‌توانید سفارش دهید؛ حتی می‌توانید چند نفره در یک سینی غذا میل نمایید. شربت و دوغ مرشد را حتما امتحان کنید، ماستِ موسیر و زیتون‌هایش را از دست ندهید که بی‌نظیر است.

2b02d6df 2720 40e5 b260 9a6bb043aeba - “مرشد” رستورانی که نمک‌گیرتان می‌کند

در آخر اگر جستجو در گوگل و اینستاگرام و فوراسکوئر و سایر برنامه‌ها نتیجه نداد و آدرس جدید را پیدا نکردید زیاد به خودتان سخت نگیرید، کافی است به نیاوران بروید، بعد از جماران، نبش کوچه دلشاد، پلاک ۲ رستورانی است که قطعا نمک‌گیرتان می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *