آخرین وضعیت الکس فرگوسن بعد از سکته مغزی (عکس)

آخرین وضعیت الکس فرگوسن بعد از سکته مغزی (عکس)

به گزارش ایران ناز فرگوسن سرمربی مشهور فوتبال در جهان که صاحب ۴۹ عنوان قهرمانی است به علت سکته مغزی به بیمارستان منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت. روز پیش سرالکس فرگوسن مربی نامدار و صاحب سبک دنیای فوتبال و باشگاه منچشستر به دلیل خونریزی مغزی راهی بیمارستان و به سرعت تحت عمل جراحی قرار گرفت.برخی گمانه زنی ها از به کما رفتن این سرمربی پر افتخار حکایت داشت

آخرین وضعیت الکس فرگوسن بعد از سکته مغزی (<a href=عکس)” alt=”آخرین وضعیت الکس فرگوسن بعد از سکته مغزی (عکس)”/>

اخبار بستری شدن او توسط منچستریونایتد اعلام شد و شیاطین سرخ اعلام کردند که پرافتخار ترین سرمربی بریتانیایی، عمل موفقی را پشت سر گذاشته است. با این حال، واکنش ها به این موضوع ادامه داشت و شاگردان سابق و حتی رقبا، برای فرگی آرزوی بهبودی کردند.

تیم جراحی سرالکس فرگوسن از نتیجه عملی که روی مغز سرمربی سابق تیم منچستر یونایتد انجام دادند اظهار رضایت کردند.

آن‌ها ادعا کردند جراحی موفقیت آمیز بود، اما فرگوسن باید مدتی در بخش مراقبت‌های ویژه تحت نظر باشد.باشگاه منچستر یونایتد نیز در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد:

“سرالکس به علت خونریزی مغزی به بیمارستان منتقل شد و زیر تیغ جراحی قرار گرفت. خوشبختانه جراحی با موفقیت پایان یافت و در حال حاضر او در ریکاوری است.”

فرگوسن روز گذشته به علت عارضه مغزی راهی بیمارستان شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.او پس از ۲۶ سال مربیگری در شیاطین سرخ ۳۸ جام قهرمانی را کسب کرد.

آخرین وضعیت الکس فرگوسن بعد از سکته مغزی (<a href=عکس)” alt=”آخرین وضعیت الکس فرگوسن بعد از سکته مغزی (عکس)”/>

The post آخرین وضعیت الکس فرگوسن بعد از سکته مغزی (عکس) appeared first on ایران ناز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *